Весільна біжутерія — секрет ідеального образу нареченої. Актуальні тенденції весільної моди

 

Весілля — це довгоочікувана подія у житті кожної дівчини, та можливість відчути себе справжньою принцесою. У цей день наречені прагнуть виглядати неперевершено, привертати до себе захоплені погляди і чути схвальні коментарі. Та створити ідеальний, гармонійний образ нареченої виявляється зовсім не просто. Вдало підібрана сукня та зачіска — це половина успіху. Вважається що образ створюють аксесуари і саме від них залежить остаточний результат.

 

Аксесуари для весільної зачіски

 

Вибрати прикраси для весільної зачіски сьогодні досить просто і водночас складно. Найбільшою проблемою сучасних наречених є надзвичайно великий вибір аксесуарів для зачіски. Різноманітність представлених гребінців, діадем віночків та ободків вражає. Щоб зробити правильний вибір найкраще скористатися послугами стиліста, який допоможе підібрати правильний аксесуар до зачіски та підкреслити чарівність нареченої.

 

Весільна діадема — це класика яка завжди в моді. Однак вибрати діадему буває досить складно, адже сучасні весільні діадеми — це справжні витвори мистецтва. При виборі діадеми впершу чергу потрібно враховувати форму лиця, тип і довжину волосся, особливості зачіски та весільної сукні. Майбутні наречені часто плутають поняття весільна корона та діадема. Ці два весільні аксесуари хоч і подібні між собою, але мають характерні відмінності. Весільна корона — це виріб виготовлений у виді замкнутого круга, натомість діадема має форму віночка або півмісяця.

Сучасні наречені віддають перевагу весільним діадемам. Діадема пасує до більшості весільних зачісок, підкреслює чарівність нареченої та водночас створює неперевершений образ принцеси.

Купити весільну діадему в інтернет-магазині Lioness

 

Весільний віночок — новий тренд у сучасній моді. На зміну класичним діадемам та коронам у сучасну весільну моду ввійшли різноманітні віночки. Весільний віночок — це справжній витвір ювелірного мистецтва, що пасує до більшості зачісок та підходить майже всім нареченим. Весільні віночки можна розділити на два види — це класичні віночки з живих чи штучних квітів, та дизайнерські ювелірні віночки сплетені з позолочених галузок, інкрустованих цирконими та кристалами Swarovski.

Купити весільний віночок в інтернет-магазині Lioness

 

Весільний ободок для нареченої є альтернативою між діадемою та віночком. Весільні ободки пасують більшості наречених та чудово поєднуються з сучасними зачісками. Обираючи розкішний весільний ободок можна сміливо відмовитися від фати. Ще однією безумовною перевагою ободків є те, що вони ідеально пасують до короткого волосся.

Купити весільний ободок в інтернет-магазині Lioness

 

Весільний гребінець — є також класикою весільної моди, а надзвичайно широкий вибір гребінців задовольнить навіть найвибагливіших наречених. Для виготовлення сучасних весільних гребінців використовують позолочені ювелірні сплави, дорогоцінні та напівдорогоцінні камені, кристали Swarovski, циркони, бісер, атласні стрічки, пір'я, живі та штучні квіти. Гребінець додає зачісці ізюминку та завершує образ нареченої.

Купити весільний гребінець в інтернет-магазині Lioness

 

Не залежно від обраного аксесуару для весільної зачіски головним залишається його поєднання в цілковитий образ. Рекомендується купляти прикраси для волосся на весілля уже після того як повністю завершений образ нареченої і залишилося підкреслити його витонченою грою аксесуарів.