З року в рік змінюється весільна мода, традиції та ідеї проведення церемонії. Все частіше сучасні молодята організовують своє весілля дотримуючись певного стилю, напрямку, кольору. З початком нового весільного сезону ми хочемо познайомити вас з найактуальнішими весільними тенденціями.

 

Одним із важливих складових підготовки до весілля є вибір кольору який буде домінувати на вашому святі, адже саме колір створює загальну атмосферу. На сучасних весіллях використовуються не тільки кольорові декорації залу, але також кольорові акценти в одязі наречених, свідків та гостей. Все частіше наречені обирають сукні з кольоровими акцентами, доповнюючи образ кольоровою весільною біжутерією та взуттям. Найсміливіші наречені обирають для свого найщасливішого дня кольорові весільні сукні.

 

Весілля в пурпурному кольорі. Пурпурний — колір орхідеї, який поєднує в собі суміш фіолетового, рожевого та бузкового. Пурпурний — дуже багатогранний відтінок і його легко можна комбінувати з іншими кольорами. Надзвичайно красиво пурпурний виглядає в поєднанні з зеленим, оливковим, бежевим і сірим. Тому якщо ви прагнете організувати своє весілля згідно модних тенденцій обирайте пурпурний колір для декорації залу, запрошень та весільних аксесуарів. 


Весілля в синьому кольорі, особливо темно-синьому, — залишається одним з найбільш популярних у весільній моді. Синій колір символізує спокій, вірність, стабільність і мир. В поєднанні з білим кольором, темно-синій виглядає по-королівському елегантно та стильно.
 


Весілля в рожевому кольорі. З року в рік популярність весілля в рожевих тонах тільки зростає. Все частіше наречені вибирають блідо рожевий відтінок, так званий пудровий. Весілля в рожевих відтінках виглядає ніжно, романтично та елегантно. Весілля в бежевих кольорах — виглядає елегантно, стильно та ніжно. Бежевий прекрасно комбінується з усіма кольорами та допомагає створити ніжну, зворушливу атмосферу.
 


Весілля кольору морської хвилі — один з найбільш популярних відтінків які обирають сучасні молодята адже він асоціюється з чистотою і вірністю.


Весілля в кораловому кольорі. Ніжний кораловий колір символізує довговічність і щастя, тому зовсім не випадково є одним з улюблених на сучасних весіллях. Кораловий ідеально поєднується з пастельними відтінками, а також синім та сірим кольором.
 


Весілля в смарагдовому кольорі залишається на вершині популярності вже декілька сезонів. Смарагдові акценти додають весіллю елегантності, шику та величності. Смарагдовий колір добре поєднується з жовтими відтінками: золотим, коричневим, жовтим і рудим, тому саме осінню весілля смарагдового кольору виглядає неперевершено.
 


Весілля в жовтому кольорі. Жовта палітра зігріває і створює відчуття щастя, а весілля з використанням жовтого кольору виглядає яскравим та неперевершеним.
 


Весілля в чорному кольорі — зустрічається досить рідко через усталені стереотипи. Чорний колір, особливо в поєднанні з білим і червоним, - виглядає елегантно та стильно. Весілля оформлене з використанням чорного кольору — це висока мода, що не терпить дешевизни та неякісних матеріалів. Весілля оформлене з використанням чорного кольору запам'ятається абсолютно всім гостям, а більшість напевне змінить свою думку про те, що чорний не може бути святковим. Обравши основним на весіллі чорний колір, наречені не мусять бути в чорному. Наречена сміливо може одягнути класичну білу сукню, варто однак доповнити свій образ, наприклад, чорною весільною біжутерією, сумочкою, аксесуарами та взуттям. Відомі дизайнери кожного року пропонують сміливим нареченим весільні сукні з чорними вставками, вишивкою, а також повністю чорні сукні, що викликають подив та захоплення.

 

Омбре — одна з модних весільних тенденцій цього весільного сезону. Весілля оформлене з використанням колірного градієнту, тобто різних відтінків одного кольору, виглядає надзвичайно романтично, ніжно та гармонійно.