З незапам'ятних часів прикраси з перлів, особливо світлих тонів, вважалися символом чистоти, невинності та жіночності. Спочатку, прикраси з перлів були доступні тільки для привілейованих осіб, та з часом перли стали доступні більшості жінок, а класичне кольє з перлин стало обов'язковим аксесуаром кожної леді. Можливо саме завдяки своїй популярності на протязі багатьох віків з перлами пов'язано безліч легенд та прикмет.

 

Чи можна одягати прикраси з перлин на весілля?

 

Готуючись до весілля сучасна наречена, часто несподівано, відкриває для себе безліч прикмет пов'язаних з найщасливішим днем у житті. Та чи справді весільні прикмети мають вплив на подружнє життя молодят? Можливо, якщо вірити в них щиро, хоча як показує практика, запорукою щасливої сім'ї є кохання, взаєморозуміння та повага.

 

Існує повір'я, що перли “приносять” сльози та розчарування, тому їх не можна одягати нареченій. Ймовірно, що дане повір'я прийшло до нас із Стародавньої Греції, де перлини вважалися сльозами німф за померлими моряками. Але з бігом часу втратилася важлива складова цього міфу, тому що саме ці “сльози” давньогрецькі наречені вважали основним талісманом своєї сім'ї і обов'язково прикрашали себе перлами в день весілля.

 

На противагу негативним прикметам про перли існує безліч позитивних, які збереглися від наших предків та сягають глибокої старовини. В Давній Русі наречений обов'язково дарував своїй обраниці перли, якими прикрашали одяг нареченої. В Стародавньому Римі нареченій прийнято було дарувати кольє з перлів, що вважалося запорукою затишку, кохання та сімейного благополуччя.

 

Історично доведеної “шкоди” чи “оберегу” від перлин для майбутнього подружжя немає, хоча, безумовно, вірити чи не вірити - кожна дівчина визначає для себе сама.

 

Як вибрати прикраси з перлів на весілля?

 

Перли у весільній моді завжди на вершині популярності. Модельєри прикрашають перлами весільні сукні, часто комбінуючи їх зі стразами та кристалами. Різноманітність на ринку весільної біжутерії з використанням перлів просто вражає. Тому, зовсім не дивно, що багато сучасних наречених для свого весільного образу обирають саме перли.

 

У весільних прикрасах найчастіше використовуються штучні або культивовані перлини, рідше натуральні. В сучасній весільній моді популярні скляні перли та перли Swarovski – вони значно дешевші в порівнянні до натуральних, та виглядають бездоганно.

 

Обираючи весільні прикраси обов'язково зверніть увагу на колір перлів, він повинен бути ідентичним до вашого кольору сукні. Найбільшою популярністю користуються білі та кремові перли різних відтінків. Щодо розміру, то вважається, чим молодша наречена, тим дрібніші повинні бути перлини.

 

В сучасній весільній моді прийнято одягати комплект прикрас з перлів — це може бути кольє і сережки, діадема і сережки або браслет і сережки. Натомість, абсолютним несмаком вважається поєднання перлин з іншими прикрасами, за винятком обручального перстня.

 

Одягати прикраси з перлів на своє весілля чи ні, вирішувати тільки вам. Ми бажаємо, щоб в день вашого весілля збувалися тільки хороші прикмети, а вашій сім'ї щастя та міцного кохання.