Уже зовсім скоро міжнародний жіночий день 8 березня, а це означає що у мільйонів чоловіків виникне питання: що подарувати коханій на свято? Більшість традиційно обере букет квітів і солодощі, але щоб жінка відчула себе цього дня особливою варто потурбуватися про оригінальний подарунок, який запам'ятається надовго.

 

Останніми роками збільшилася кількість чоловіків, які дарують своїм половинкам сертифікати на покупки в обраних магазинах, абонементи в салони краси або косметичні послуги. Сертифікат на покупки хороший і не ризикований подарунок на 8 березня, адже ваша обраниця зможе вибрати собі подарунок до смаку. Що стосується абонементів, або сертифікатів на косметичні і перукарські послуги, то тут не все так просто. В будь-який інший день це чудовий подарунок, але на жіночий день краще обрати щось інше.

 

Подарувати кухонний комбайн, нову посуду або побутову техніку буде хорошим капіталовкладенням, але не завжди очікуваним та бажаним подарунком. 8 березня жінки прагнуть свята і романтики, а посуд і техніка для більшості є частиною щоденної рутини, про яку так хочеться забути хоча б один раз на рік. Доречним такий подарунок буде тільки якщо ваша кохана замовила його собі заздалегідь.

 

Статуетки, кружки, брелки, магнітики та інша сувенірна продукція буде доречною тільки для ваших співробітниць, хоча навіть в цьому випадку краще обрати квіти або солодощі.

 

Ювелірні прикраси — один з найкращих подарунків на 8 березня для жінки любого віку. Не залежно від того чи ви оберете золоту, срібну прикрасу чи модну дорогу біжутерію ви подаруєте очікуване відчуття свята та підкреслите щирість почуттів. Якщо ви не знаєте смаків своєї обраниці, то обирайте класичні моделі прикрас.

 

Досить ризикованим є покупка одягу, якщо ви помилитися з розміром то настрій та свято буде однозначно зіпсоване. Вдалим подарунком буде також дорога косметика або духи, але ви повинні точно знати смаки та вподобання коханої.

 

Незважаючи на складність вибору подарунку для коханої на 8 березня, постарайтеся перетворити цей день на свято, яке подарує безліч позитивних емоцій та залишиться приємним спогадом на довгі роки.