Ми раді представити Вам нову колекцію весільної біжутерії Lioness. Незмінно актуальною залишається класична біжутерія з кристалами Swarovski та цирконами. Колекція 2015 представлена елегантними сережками, вишуканими кольє та шикарними браслетами.

 

Варто звернути увагу, що відомі колекції весільних суконь 2015 представлені у різноманітних пастельних відтінках, та з яскравими кольоровими акцентами. Неперевершеним доповненням таких суконь стане біжутерія з кольоровими кристалами.


 

 

Весільна біжутерія додає нареченій блиску та чарівності. Відкрите декольте обов'язково підкресліть ніжною підвіскою або елегантним кольє. 

Весільна мода 2015 пропонує нареченим сукні з мереживними рукавами. Ніжні узори мережива роблять весільну сукню неперевершеною, тому не варто додатково обтяжувати образ. Єдиним аксесуаром на який варто звернути увагу — це сережки. Делікатні сережки-крапельки або довгі весільні сережки з кристалами додадуть блиску та завершать образ.


 


Нареченим, які вважають сукні з рукавами занадто закритими, дизайнери пропонують звернути увагу на модні в цьому році сукні з драпіровками на плечах. Для суконь з відкритими руками незамінним аксесуаром буде елегантний браслет, що додає зап'ястю ніжності та легкості.


 


Аксесуари для весільної зачіски в 2015 році представлені делікатними ободками та віночками з кристалами та перлинами. Ніжні плетені кришталеві галузки додають образу легкості, ніжності та неперевершеного шарму.
Незмінно актуальними залишаються весільні гребінці, які роблять зачіску стильною та ефектною. Колекція весільних аксесуарів 2015 представлена в срібних та золотих відтінках.