Ваш кошик порожній.

У Вас нема що порівнювати.

Пошук

Біжутерія з кристалами Swarovski

 

 

Біжутерія представлена на сторінках інтернет-магазину Lioness виготовлена з гіпоалергенного сплаву покритого позолотою 18К (відповідає 750 пробі) та 14К (відповідає 585 пробі), сріблом (925 проби) або родієм. Ми співпрацюємо з кращими ювелірними компаніями, такими як Mariell, Rigant, RedApple, Neoglory, Viennois та ін., які використовують в своїх прикрасах вставки з австрійських кристалів SWAROVSKI ELEMENTS, STELLUX та чеських кристалів Preciosa. Виробники Mariell, Rigant та RedApple використовують високоякісну позолоту 18К та кристали STELLUX. Ювелірну біжутерію цих виробників дуже важко відрізнити від золота. Вироби торгової марки Viennois інкрустовані кристалами Swarovski, штучним та натуральним камінням, оздоблені високоякісною емаллю та вражають незвичайним дизайном. Всесвітньовідомий бренд Neoglory експортує свої вироби в більше ніж 70 країн світу. Ювелірна біжутерія Neoglory славиться унікальним дизайном та високою якістю. У своїх виробах компанія Neoglory використовує кристали Swarovski та Preciosa. Вона є офіційним партнером компанії Swarovski AG (ідентифікаційний №152 1325) та щорічно імпортує 80% її річної продукції кристалів. Усі ювелірні вироби виготовлені компанією Neoglory з кристалами Swarovski продаються з використанням логотипу Crystallized – Made with Swarovski Elements.

Основні розділи інтернет-магазину: ювелірна біжутерія та весільна біжутерія.Кристали SWAROVSKI ELEMENTS


Crystallized – Made with Swarovski Elements.Кристали Сваровскі виготовляються австрійською компанією Swarovski AG заснованої в 1895 році Даніелем Сваровскі.Компанія спеціалізується на виробництві ексклюзивних прикрас та огранюванням природного та синтетичного каміння.

Кристали SWAROVSKI ELEMENTS вирізняються точним огранюванням, ідеальною поліровкою, яскравим блиском та чистотою відтінків. Кристали виготовляються з оптичного кришталю до складу якого входять значні кількості барію або окису свинцю, що забезпечує міцність та надзвичайну прозорість. Кристали Swarovski часто прирівнюють до дорогоцінних каменів, зокрема діамантів, що досягається завдяки довершеному огранюванню надзвичайної точності. Деякі кристали компанія покриває спеціальним покриттям, що забезпечує появу райдужних відблисків та надзвичайних світлових ефектів. Поряд з прозорими сіяючими кристалами компанія виготовляє також кристали з заниженою прозорістю та непрозорі кристали.

Прикраси з логотипом Swarovski у вигляді лебедя продається тільки у фірмових магазинах компанії.

Велика частина виготовлених кристалів компанія Swarovski AG експортує кращим ювелірним виробникам які виготовляють прикраси високої якості але не мають права маркувати свої вироби логотипом компанії (лебедя). Натомість фірма яка виготовляє біжутерію з кристалами Сваровскі має право використовувати логотип Crystallized – Made with Swarovski Elements.Кристали STELLUX™


Кристали STELLUX™STELLUX™ запатентована торгова марка компанії Swarovski AG. Кристали бренду STELLUX (stellux.at) завдяки точності огранювання, чистоті блиску та передовим технологіям прирівнюють до кристалів SWAROVSKI ELEMENT. Кристали STELLUX виготовляються в Австрії відповідно до найвищих екологічних стандартів, поставляються з відмінним знаком якості та є доступні широкому колу покупців. Якість та створення ідеальної геометрії лежить в основі виготовлення кристалів. Кристали STELLUX – це висока якість, запатентоване огранювання та послідовність в створенні широкого діапазону кольорів та розмірів.

Завдяки передовим технологіям усі кристали STELLUX незалежно від типу і розміру старанно оберігаються від пошкоджень під час обробки. Крім того спеціальне покриття забезпечує їм захист від корозії при контакті з солоною водою, хлоридом та іншими хімічними речовинами які часто використовуються в косметичній продукції. Завдяки цьому кристали STELLUX вважаються одними з найміцніших та найбільш довговічних в своїй категорії.

Кристали PreciosaКристали Preciosa


Preciosa – чеський світовий виробник кристалів що спеціалізується на виробництві та обробці виробів з кришталю, намиста та високої якості ювелірних каменів. З оброблених кристалів кубічного цирконію виготовляють ексклюзивні ювелірні прикраси, оздоблюють брендовий одяг, інкрустують люстри та кришталеві статуетки в багатьох країнах світу.Догляд за кристалами


  • Зберігайте прикраси в спеціальних коробочках або шкатулках, уникаючи їх контактування з жорсткими предметами, іншими прикрасами.

  • Уникайте попадання на кристали парфумерії, косметики, побутової хімії. При попаданні наприклад лаку для волосся або духів кристал може потьмяніти.

  • Уникайте сильних ударів кристалів об тверді чи жорсткі предмети.

  • Підвищена вологість та вода – головний ворог кристалів, тому знімайте прикраси перед водними процедурами та при несприятливих погодних умовах.

  • Щоб зберегти блиск та сіяння кристалу прикраси слід чистити приблизно раз в місяць. Для цього нанесіть на виріб рідке мило для кришталю, промийте теплою водою та просушіть за допомогою м’якої безворсої тканини. Не використовуйте рідини що містять спирт, аміак або інші миючі засоби.

При правильному використання ювелірні прикраси з кристалами надовго збережуть первинний блиск та будуть тішити вас своєю неймовірною красою.